Silicon Structur / Короїд 15kg В повний розмір

Silicon Structur / Короїд 15kg

Діє акція. Питайте за тел. +380675381931

Тонкошарове декоративне покриття  Silicon Structur / Короїд на базі акрилу та силікону , з протигрибковими  добавками, із захистом від ультрафіолету.

Детальніше

222

500 шт

929,00 ₴

Використовується для систем утеплення фасадів, та при оздобленні зовнішніх та внутрішніх поверхонь стін та стель. 
Тип фактури "короїд”, диаметри зерна 2 або 3 мм

Diydecor / Дійдекор Силікон Структур – готова до застосування силіконово-акрилова  декоративна штукатурка з ефектом короїду.

Штукатурна маса пластичної зернистої фактури на водній основі, акрилової дисперсії, з додаванням кварцового каменю 2 або 3 мм за вибором, стійких до УФ-випромінювання пігментів; доступна в діапазоні відтінків карти ТМ «Дійдекор». Шар штукатурки проникний для водяної пари й не перешкоджає природній вентиляції стін.

Паропроникність: 167 г/м2 за 1 добу.

Застосування: для старих і нових будівель, для зовнішнього та внутрішнього оздоблення й фасадних систем теплоізоляції.

Підготовка поверхні: видалити усі застарілі відшаровувальні покриття, після цього нанести кольорову ґрунтовку Праймер. На заґрунтовані поверхні тонкошарову штукатурку можна наносити лише через 24 години. Штукатурку не можна застосовувати як зовнішнє оброблення безпосередньо поверхні теплоізоляційних плит.

УВАГА! Необхідно використовувати матеріали однієї партії, пофарбовані в один і той самий колір!

Технічні дані: витрата на рівних площинах: 2 мм – 2,7 кг/м2; 3 мм – 3,5 кг/м2. Нерівні поверхні потрібно заздалегідь вирівняти.

Розведення: за необхідності – максимум 2 % чистої води.

Приготування до застосування: перш ніж розпочати нанесення штукатурної маси, необхідно ретельно її перемішати за допомогою електричного міксера потужністю 1 000 кВт і частотою 400 об/хв зі спеціальною насадкою до однорідної консистенції. Це необхідно для зв'язування усіх частинок фарбувальної речовини у разі її розшарування після тривалого зберігання або транспортування. До штукатурної маси не можна додавати цемент або пісок та інші подібні речовини.

Спосіб застосування: штукатурну масу наносять шаром, не більшим ніж товщина окремого зерна, і розрівнюють полутером із нержавіючої сталі або пістолетом-розпилювачем. Для одержання однорідного кольору та фактури поверхня повинна бути вологою.

Умови виконання робіт: температура повітря і температура поверхні основи під час нанесення повинні бути від +5 до +25 °С і впродовж наступних 24 годин – не нижчими +4 °С. Не використовувати матеріали при яскравому сонячному світлі, під час дощу, морозу та сильного вітру, оскільки після висихання можуть з’явитися тріщини. Захищати штукатурку від дощу та пошкоджень до повного її висихання. Тонкошарові штукатурки не можна наносити на горизонтальні поверхні, не захищені від дощу.

Висихання: поверхневе висихання – 4 години, повне висихання – через 24 години за температури 20 °С та відносної вологості 42 %.

Очищення поверхні: м'якою чистою щіткою та чистою водою.
Уникати використання мийних засобів!

Зберігання: 2 роки в оригінальній упаковці, захищеній від морозу і прямого потрапляння сонячних променів. Відра після використання необхідно щільно закрити!

Упаковка: 15 кг.

http://www.diydecor.com.ua/
(044) 575-94-74; (044) 574-39-35
Україна, м. Київ, вул. Олени Пчілки, 4, офіс 4
Виробляється згідно з ДСТУ: Б В.2.7-233:2010, п. 4.4 табл. 3 та 6.
Сертифікат відповідності зареєстрований у реєстрі за № UA1.066.0003910-16.
Гігієнічний висновок: #05.0302-04/2306