Акриловий короїд / Structur 15kg В повний розмір

Акриловий короїд / Structur 15kg

Тонкошарова декоративна штукатурка Acryl Structur / Короїд на базі акрилу , з протигрибковими добавками.

Детальніше

1кк

500 шт

708,00 ₴

Призначення: Дійдекор Структур - готова до застосування акрилова декоративна штукатурка. Штукатурна акрилова маса пластичної зернистої фактури (короїд) на водній основі, та з додатками кварцового каменю (фракція 2мм або 3мм), стійких пігментів до УФ-випромінювання, та яка доступна в відтінках карти ТМ Дійдекор. Шар штукатурки проникний для водяної пари, та не затримує природну вентиляцію стін.

Паропроникність: Дійдекор Структур  – 82гр/м2 за добу.

Область застосування: для старих і нових будівель, зовнішнього та внутрішнього оздоблення і фасадних систем теплоізоляції.

Підготовка поверхні: видалити усі старі покриття, що відшаровуються, після чого нанести кольорову ґрунтовку Праймер. На заґрунтовані поверхні тонкошарову штукатурку можна наносити тільки через 24 години. Штукатурки не можна застосовувати як зовнішню обробку безпосередньо по поверхні теплоізоляційних плит.

УВАГА! Слід використовувати матеріали однієї партії, пофарбовані в один і той же колір!

Технічні дані: витрата на рівних площинах: 2мм–2,7кг/м2; 3мм–3,5кг/м2. Нерівні поверхні доцільно вирівняти заздалегідь.

 Розведення: за необхідністю макс. 3% чистої води.

Приготування до застосування: перед тим, як приступити до нанесення штукатурної маси, необхідно ретельно її перемішати за допомогою електричного міксера потужністю 1000 кВт і частотою 400 об/хв із спеціальною насадкою до однорідної консистенції. Це необхідно для зв'язування усіх часток фарбувальної речовини у разі його розшарування після тривалого зберігання або транспортування. До штукатурної маси не можна додавати речовини типу цементу або піску.

Спосіб застосування: штукатурну масу наносять і розрівнюють полутером з нержавіючої сталі шаром завтовшки, не більшою, ніж товщина окремого зерна або пістолетом-розпилювачем. Для отримання однорідного кольору і фактури на усій поверхні слід підтримувати вологий фронт робіт.

Умови для виконання робіт: температура повітря і температура поверхні основи під час нанесення має бути +5°C - +25°С і протягом наступних 24 годин не має бути нижче +4°С. Не використовувати матеріали в яскраве сонячне світло, дощ, мороз і сильний вітер, тому що після висихання можуть з'явитися тріщини. Захищати штукатурку від дощу і ушкоджень до повного її висихання. Тонкошарові штукатурки не можна наносити на горизонтальні поверхні, не захищені від дощу.

 Висихання: 4 години поверхневе висихання, повне висихання через 24 годин при значенні 20°С і 42% відносної вологості.

Очищення поверхні: м'якою чистою щіткою і чистою водою. Уникайте використання миючих засобів!

Зберігання: 2 роки в оригінальній упаковці, захищеній від морозу і відкритого сонця. Відра після використання повинні бути закриті!

 Упаковка: 15кг

http://www.diydecor.com.ua/

(044) 575-94-74; (044) 574-39-35

Україна, м. Київ, вул. Олени Пчілки, 4, офіс 4

Виробляється згідно з ДСТУ: Б В.2.7-233:2010, п. 4.4 табл. 3 та 6.

Сертифікат відповідності зареєстрований у реєстрі за № UA1.066.0003910-16.

Гігієнічний висновок: #05.0302-04/2306.