Акрилова Шпахтель/Spachtel (шубка) 15kg В повний розмір

Акрилова Шпахтель/Spachtel (шубка) 15kg

Тонкошарова декоративна штукатурка Spachtel / Шпахтель на базі латексу та акрилу, з протигрибковими домішками. 

Детальніше

1sp

500 шт

708,00 ₴

Дійдекор Шпахтель – готова до застосування акрилова декоративна штукатурка. Штукатурна маса пластичної зернистої фактури на водній основі, акрилової дисперсії, з додаванням кварцового каменю 1; 1,5 або 2,5 мм за вибором, стійких до УФ-випромінювання пігментів; доступна в діапазоні відтінків карти ТМ «Дійдекор». Шар штукатурки проникний для водяної пари й не перешкоджає природній вентиляції стін.

Паропроникність: 97 г/м2 за 1 добу.

Застосування: для старих і нових будівель, для зовнішнього та внутрішнього оздоблення й фасадних систем теплоізоляції.

Підготовка поверхні: видалити усі застарілі відшаровувальні покриття, після цього нанести кольорову ґрунтовку Праймер. На заґрунтовані поверхні тонкошарову штукатурку можна наносити лише через 24 години. Штукатурку не можна застосовувати як зовнішнє оброблення безпосередньо поверхні теплоізоляційних плит.

УВАГА! Необхідно використовувати матеріали однієї партії, пофарбовані в один і той самий колір!

Технічні дані: витрата на рівних площинах: 1,5 мм – 4 кг/м2 залежно від розміру каменю. Нерівні поверхні потрібно заздалегідь вирівняти.

Розведення: за необхідності – максимум 2 % чистої води.

Приготування до застосування: перш ніж розпочати нанесення штукатурної маси, необхідно ретельно її перемішати за допомогою електричного міксера потужністю 1 000 кВт і частотою 400 об/хв зі спеціальною насадкою до однорідної консистенції. Це необхідно для зв'язування усіх частинок фарбувальної речовини у разі її розшарування після тривалого зберігання або транспортування. До штукатурної маси не можна додавати цемент або пісок та інші подібні речовини.

Спосіб застосування: штукатурну масу наносять шаром, не більшим ніж товщина окремого зерна, і розрівнюють полутером із нержавіючої сталі або пістолетом-розпилювачем. Для одержання однорідного кольору та фактури поверхня повинна бути вологою.

Умови виконання робіт: температура повітря і температура поверхні основи під час нанесення повинні бути від +5 до +25 °С і впродовж наступних 24 годин – не нижчими +4 °С. Не використовувати матеріали при яскравому сонячному світлі, під час дощу, морозу та сильного вітру, оскільки після висихання можуть з’явитися тріщини. Захищати штукатурку від дощу та пошкоджень до повного її висихання. Тонкошарові штукатурки не можна наносити на горизонтальні поверхні, не захищені від дощу.

Висихання: поверхневе висихання – 4 години, повне висихання – через 24 години за температури 20 °С та відносної вологості 42 %.

Очищення поверхні: м'якою чистою щіткою та чистою водою.
Уникати використання мийних засобів!

Зберігання: 2 роки в оригінальній упаковці, захищеній від морозу і прямого потрапляння сонячних променів. Відра після використання необхідно щільно закрити!

Упаковка: 15 кг.

http://www.diydecor.com.ua/
(044) 575-94-74; (044) 574-39-35
Україна, м. Київ, вул. Олени Пчілки, 4, офіс 4
Виробляється згідно з ДСТУ: Б В.2.7-233:2010, п. 4.4 табл. 3 та 6.
Сертифікат відповідності зареєстрований у реєстрі за № UA1.066.0003910-16.
Гігієнічний висновок: #05.0302-04/2306